12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Varga Gyula (1935-2002), 2 db mű egy keretben: Bálnavadász. Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül. 19,5x13,5 cm + Ex libris Nádas Iván. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 8,5×6 cm