9 000 HUF
Remsey Jenő (1885-1970), 3 db rézkarc: Présházak. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29. + Magyar tanya. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x19 cm + Folyópart Szentendrén. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 29,5x38,5 cm. Mindegyik lap széle kissé foltos és sérült, mind feltekerve, tokban.