10189. 401. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Hegyvidéki táj, 1961. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 31,5x44 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf