10156. 401. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Matzon József (?-?): Velence, miniatűr. Színes tus, papír, jelzett. Paszpartuban, kissé kopott, üvegezett fa keretben, hátulján feliratozott, 5,5x3,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras