10097. 401. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Jánossy Ferenc (1926-1983): Arcok, portrék. Toll, ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. Vázlatfüzetből, négy oldallal. 22,5x15,5 cm
Photo of the item taken by : ra