10462.
401. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napsütötte házak. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 28×39 cm