10492.
401. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x57,5 cm