Ex libris - small-graphics

Number of items: 12

10 db ex libris (közte Fery Antal, Tavaszy Noémi), vegyes technika, papír, részben jelzettek, vegyes méretben
10541.

1 000 HUF
3,00
3,60
Bajor Ágost (1892-1958): Süssön a nap mindnyájunknak jókívánság kártya az 1939-es évre. Rézkarc, papír, jelzett, 8×9 cm
10542.

Bajor Ágost (1892-1958): "Süssön a nap mindnyájunknak" jókívánság kártya az 1939-es évre. Rézkarc, papír, jelzett, 8×9 cm

4 000 HUF
12,01
14,39
Horváth Endre (1896-1954): Szerzetesek lenéznek Budapestre. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×11,5 cm
10543.

4 000 HUF
12,01
14,39
7 db ex libris, klf alkotók, technikák
10544.

1 600 HUF
4,80
5,76
Krón Béla (1884-1965): Milano, Porta in corso di Porta Ticinese. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10,5×7 cm
10545.

2 800 HUF
8,41
10,07
Fery Antal (1908-1994) 12 klf ex librise, mind általa aláírva
10546.

1 800 HUF
6,47
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Heimann Pál, fameszet, papír, jelzett a dúcon. 6x7 cm
10547.

2 000 HUF
6,01
7,19
10548.

800 HUF
2,40
2,88
10549.

2 000 HUF
6,01
7,19
10550.

2 000 HUF
6,01
7,19
10551.

1 000 HUF
3,00
3,60
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus ex libris, linó, papír, 5,5×7,5 cm
10552.

800 HUF
2,40
2,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.