Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 58

1984. Bp. Honvéd 1949-1984 egyoldalas Br sport emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30815.

1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas Br sport emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

800 HUF
1998. Kőbánya - Nemzetközi Diáksportvetélkedő 1998 - Internationale Schülerwettkämpfe mázas kerámaplakett dísztokban (102x120mm) T:1
30816.

1 600 HUF
2003. A Vízgazdálkodás Állami Irányításának 50. évfordulójára Br emlékérem T:1-
30817.

2003. "A Vízgazdálkodás Állami Irányításának 50. évfordulójára" Br emlékérem T:1-

1 200 HUF
2004. 6. Női Kézilabda Európa Bajnokság kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-
30818.

2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-

800 HUF
30819.

8 000 HUF
2021. 4xklf magyar olimpiai jelvény Magyarock eredeti csomagolásban T:1 2021. 4xdiff Hungarian Olympic badges Magyarock in original packing C:UNC
30820.

2021. 4xklf magyar olimpiai jelvény "Magyarock" eredeti csomagolásban T:1 2021. 4xdiff Hungarian Olympic badges "Magyarock" in original packing C:UNC

8 000 HUF
DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2
30821.

1 000 HUF
Ausztria 1933. Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24. ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. /  Austria 1933. Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933 silver plated Br award medal. DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933 Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
30822.

8 000 HUF
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
30823.

2 000 HUF
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2- Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF
30824.

1 000 HUF
Franciaország 1954. Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, Mle G. Kernberger 1954 gravírozással T:1- patina France 1954. Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Securityhallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with Mle G. Kernberger 1954 engraving C:AU patina
30825.

5 000 HUF
Franciaország 2005. Bagneux városháza / Sport díjérem 2005 aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1 France 2005. Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005 gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC
30826.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF