https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 58

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1920-1940. 10db klf sportérem, közte Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége ezüstözött Br emlékérem, hátlapon 200o II. 1936.XII.8. gravírozással, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (42mm) T:2,2-
30791.

~1920-1940. 10db klf sportérem, közte "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon "200o II. 1936.XII.8." gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2,2-

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1927. Egyetértés Sport Club 1907-1927 Br emlékplakett (38x60mm) T:2
30792.

1927. "Egyetértés Sport Club 1907-1927" Br emlékplakett (38x60mm) T:2

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
~1930. Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ fém díjérem füllel (40mm) T:2
30793.

~1930. "Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ" fém díjérem füllel (40mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
~1930. Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel aranyozott Br díjérem (39mm) T:2
30794.

~1930. "Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel" aranyozott Br díjérem (39mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva II., eredeti ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ jelzésű tokban (40x62mm) T:2
30795.

~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "II.", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, Huguenin gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23 jelzésű tokban (50mm) T:1-
30796.

1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
1933. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság -Buzgalom - Bátorság - Csapatbajnokság 1933. I. jelzett Ag emlékérem (29,34g/0.800/42mm) T:2 patina / Hungary 1933. Magyar Testgyakorlók Köre (Circle of Hungarian Physical Practitioners) 1888 / Courage - Passion - Courage - Team Championship 1933. I. hallmarked Ag commemorative medallion (29,34g/0.800/42mm) C:XF patina
30797.

1933. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság -Buzgalom - Bátorság - Csapatbajnokság 1933. I." jelzett Ag emlékérem (29,34g/0.800/42mm) T:2 patina / Hungary 1933. "Magyar Testgyakorlók Köre (Circle of Hungarian Physical Practitioners) 1888 / Courage - Passion - Courage - Team Championship 1933. I." hallmarked Ag commemorative medallion (29,34g/0.800/42mm) C:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Number of bids:
0
1939. Magyar Labdarúgók Déli Alszövetsége 1926 / Szegedi aloszt. II. o. bajnokságért 1938-39 ezüstözött Br díjérem (40mm) + 1946-1947. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 fém díjérem szalagon, hátoldalán gravírozva 1946-47. II. o. 2cs. 2. T:3,2
30798.

1939. "Magyar Labdarúgók Déli Alszövetsége 1926 / Szegedi aloszt. II. o. bajnokságért 1938-39" ezüstözött Br díjérem (40mm) + 1946-1947. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926" fém díjérem szalagon, hátoldalán gravírozva "1946-47. II. o. 2cs. 2." T:3,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1948. OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20 kétoldalas Br érem (36mm) T:2
30799.

1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" kétoldalas Br érem (36mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1948. Szabó Erdélyi Sándor, a Labdarúgó Szakosztály elnökének 1948. Á.S.K. Br emlékérem és tábla (68mm, 45x17mm) márványlapon, talpon LUDVIG BP gyártói jelzéssel T:2
30800.

1948. "Szabó Erdélyi Sándor, a Labdarúgó Szakosztály elnökének 1948. Á.S.K." Br emlékérem és tábla (68mm, 45x17mm) márványlapon, talpon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel T:2

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
1949. Országos Vasutas Sport Titkárság kétoldalas tenisz díjérem (47mm) T:2
30801.

1949. "Országos Vasutas Sport Titkárság" kétoldalas tenisz díjérem (47mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
~1950-1960. Magyar-Osztrák feliratú zománcozott Br kitűző a magyar-osztrák örökrangadó emlékére (14mm) + Olimpiai láng formájú műgyantás labdarúgó kitűzp (22x12mm) T:2
30802.

~1950-1960. "Magyar-Osztrák" feliratú zománcozott Br kitűző a magyar-osztrák örökrangadó emlékére (14mm) + Olimpiai láng formájú műgyantás labdarúgó kitűzp (22x12mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment