Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 138

Papp László (1947-) 1988. Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére - Turul patinázott Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (28,84g/0.935/47mm) + 1988. Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére patinázott vörösréz emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (70mm) T:1,1-
30701.

Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére - Turul" patinázott Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (28,84g/0.935/47mm) + 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére" patinázott vörösréz emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (70mm) T:1,1-

11 000 HUF
29,73
32,35
Rajki László (1939-) 1988. MÉE Orosháza / Eötvös József Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo OH2
30702.

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo OH2

1 200 HUF
Rajki László (1939- ) 2000. Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke kétoldalas Br emlékérem, peremen évszámmal és névre szóló gravírozással (80mm) T:1-
30703.

Rajki László (1939- ) 2000. "Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke" kétoldalas Br emlékérem, peremen évszámmal és névre szóló gravírozással (80mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Rajki László (1939-) 2013. Orosháza Városért kétoldalas, öntött Br díjérem (100mm) T:1-
30704.

Rajki László (1939-) 2013. "Orosháza Városért" kétoldalas, öntött Br díjérem (100mm) T:1-

5 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / A Nobel-díjas orvos-tanár emlékének, MÉE Szeged Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo SG26
30705.

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / A Nobel-díjas orvos-tanár emlékének, MÉE Szeged" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo SG26

2 400 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. Szigetvár ostroma 1566 / Szigetvár felszabadulásának 300. évfordulója 1689-1989 ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1-
30706.

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566 / Szigetvár felszabadulásának 300. évfordulója 1689-1989" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1-

1 400 HUF
Renner Kálmán (1927-1994)? DN Sopron Város Díszpolgára Br emlékérem (117mm) T:1-
30707.

Renner Kálmán (1927-1994)? DN "Sopron Város Díszpolgára" Br emlékérem (117mm) T:1-

22 000 HUF
59,46
64,71
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Misóka Pálnak Felső-Szászberek - Az érdem jeléül Br emlékérem (144,13g/65mm) T:1- ph. / Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For Pál Misóka from Felső-Szászberek - As the Sign of Merit Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (144,13g/65mm) C:AU edge error
30708.

16 000 HUF
43,24
47,06
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. Petőfi Sándor Br plakett (64x88mm) T:2
30709.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Petőfi Sándor" Br plakett (64x88mm) T:2

5 000 HUF
Sóváry János (1895-1966) 1948. Kossuth 1848-1948 egyoldalas Br emlékérem (41,5mm) T:1-,2
30710.

Sóváry János (1895-1966) 1948. "Kossuth 1848-1948" egyoldalas Br emlékérem (41,5mm) T:1-,2

10 000 HUF
27,03
29,41
Sz. Egyed Emma (1935-2016) 1993. A gazda verejtéke gyarapítja a vagyont / Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar Mosonmagyaróvár - Vivat Academia! 1818-1993 nagyméretű Br emlékérem (114mm/~13mm) T:1-
30711.

Sz. Egyed Emma (1935-2016) 1993. "A gazda verejtéke gyarapítja a vagyont / Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar Mosonmagyaróvár - Vivat Academia! 1818-1993" nagyméretű Br emlékérem (114mm/~13mm) T:1-

7 000 HUF
18,92
20,59
15
Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
30712.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF