2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1925-26 A Párizsi Egyetemen tanuló magyar hallgató fényképes leckekönyve, többek közt Joseph Bédier, Fernand Baldensperger, Henri Chamard, Fortunat Strowski tanárok aláírásaival, kopott vászonkötésben / autograph signatures