15107.
401. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Nagy Kállói Fényes István: Debrecen várossának, ez keresztyén res-publicának az 1664-ik esztendőben esett minden dolgairól való verses krónika... Bp., 1943, Exodus Könyvkiadó. Kiadói papírkörés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.