15045.
401. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Baktay Ervin: Körösi Csoma Sándor. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, ex libris-szel.