Books: Technics

Number of items: 20

Sármezey Endre: Diesel-motorok alkalmazása vasúti üzemekben. Bp., 1918, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17203.

6 000 HUF
18,02
21,58
Paul Karlson: A gépmadár. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopással
17204.

2 000 HUF
6,01
7,19
Pestal, Ernst: Áthelyezhető kötélpályák és kötéldaruk. Ford. és szerk.: Dr. Pankotai Gábor. Bp., 1963, Mezőgazdasági Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, a lapok szélén kisebb ázásnyomokkal. Megjelent 1100 példányban.
17205.

2 000 HUF
6,01
7,19
Repüléssel kapcsolatos könyv és nyomtatvány tétel, össz. 5 db: Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok. Budapest, 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel. + Zsaludek Endre: IL-14 utasszállító repülőgép. 2. sz. típusismertető. H.n, é.n., MALÉV Repülés- és Üzemtörténeti Kör kiadása. Kiadói papírkötés. 1 színes melléklettel (fotó: Szitár László) + Aero História c. folyóirat 1987 június, 1988 június és 1990 június lapszámai
17206.

1 800 HUF
6,47
David: Ratgeber im Photographien. Dresden 1927. Zeiss Ikon. Kiadói papírkötésben, néhány bejegyzéssel, sérüléssel
17207.

1 200 HUF
3,60
Fejér Zoltán: Négy név - száz év. Fototechnika-történet. Petzval József, Mihályi József, Riszdorfer Ödön, Dulovits Jenő találmányai. Bp., 2001, HOGYF Editio. 63+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
17208.

1 200 HUF
3,60
Ficza Sándor, Mamusich György: Természethű hangközlés. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. 156 p. Kiadói papírkötés, Kissé kopott, sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval.
17209.

1 200 HUF
3,60
Dr. Székely Loránt: Vájárismeretek. Bányaüzemi vájárképző tanfolyamok oktatási anyaga. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. 332 p. Harmadik kiadás. Számos ábrával, műszaki rajzzal illusztrálva, kihajtható melléklettel. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
17210.

1 000 HUF
3,00
3,60
Alomautók 1001 fotón. Bp., 2006. Kiadói kartonálásban
17211.

1 200 HUF
3,60
17212.

1 400 HUF
4,20
5,04
17213.

1 000 HUF
3,00
3,60
Kőhalmi Éva és Mariann: Photoshop CS3 Alapok és trükkök Kiadói keménykötés.
17214.

1 600 HUF
4,80
5,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.