2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Nyírő József 7 könyve: Uz Bence; Isten igájában; Halhatatlan élet; Jézusfaragó ember; Havasok könyve. Bp., 1936-1941, Révai. Kiadói halina kötés, sérült, kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, az egyik köteten az elülső borító hiányos. + Madéfalvi veszedelem; Az én népem. Bp., 1943, Révai. Sérült kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet hátsó borítója nagyrészt levált.