3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Debreczeni Márton: A kióvi csata. Hősköltemény. Pest, 1854, Gróf Mikó Imre (Emich Gusztáv könyvnyomdája). Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, kissé sérült borítóval, címlapon ceruzás jelöléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.