3 000 HUF
Ady Endre költeményei, tíz kötet: Uj versek. Szeretném, ha szeretnének. Vér és arany stb.. Bp., é.n., Athenaeum. Különböző kiadások. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé kopott borítóval, mindegyik kötet előzéklapján és címlapján tulajdonosi bélyegzővel.