Number of items: 289

Mereskovszki, Dimitrij: Leonardo da Vinci. I-II. kötet. Ford.: Hönigschmied Oszkár. Bp., 1914, Athenaeum. 574+448 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az első kötet elülső szennylapja és címlapja sérült.
17538.

2 000 HUF
25 év - 25 nagy átverés. Szerk.: Szakonyi Péter. Bp., 2016, Heart Communications. 527 p. Kiadói papírkötés.
17539.

1 600 HUF
Olasz Lexika - Frazeológia. Kézirat. Összeállította: Bajor János. Eötvös Loránd Tudományegyetem Nyelv- és Irodalomtudományi Kar. Bp., 1956, Felsőoktatási Jegyzetellátó. 300 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
17540.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Balassa József: A magyar nyelv életrajza (1937), Harold Lamb: Tamerlán.; Módi Mihály: Kallimachos Első Hymnusa. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Módi Mihály. Győr, 1930, Studium., Eszther Sat.: Regény és regény-itészet. (Pest, 1859, Emich.); Keresztrejtvényszótár (1925, Szórádi), átkötött.; Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. (1908, Lampel.) Különféle kötésekben, változó állapotban, közte egy átkötött példány, kettőn szakadozott papír védőborítóban, egy hiányos, és egy szakadt, foltos papírborítóval.
17541.

4 800 HUF
12,97
14,12
Ady Endre költeményei, tíz kötet: Uj versek. Szeretném, ha szeretnének. Vér és arany stb.. Bp., é.n., Athenaeum. Különböző kiadások. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé kopott borítóval, mindegyik kötet előzéklapján és címlapján tulajdonosi bélyegzővel.
17542.

3 000 HUF
Kutyaenciklopédia. Felelős szerkesztő Veress István. Gazdagon illusztrált. Bp., Urbis, 2002. Kiadói kartonált papírkötésben.
17543.

1 200 HUF
Johannes Amos Comenius: A látható világ. Bp., 1959, Helikon. Számozatlan példány. Kiadói félbőr kötésben, aranyozott gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.
17544.

3 000 HUF
Darvas Iván: Lábjegyzetek. Bp., 2001., Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17545.

1 800 HUF
Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán ár filctollal áthúzva.
17546.

2 800 HUF
7,57
8,24
2 db Fekete István: Téli berek 1966, Tüskevár 1966.
17547.

2 000 HUF
2 db könyv: Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. + Domokos Pál Péter: Rendületlenül. Márton Áron Erdély püspöke. Budapest, 1989, Eötvös Kiadó-Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
17548.

1 400 HUF
Vegyes könyvtétel, 9 db:   Oábdovics J. Gyula: Numerikus módszerek és programozásuk. Bp., 1977., Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.;  Marafkó Imre: Biztonságos gépjárművezetés, Bp., 1969, Almássy Tibor: Az autóvezetés mesterfogásai, Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó, Owners Manual. Különböző kötésben, változó állapotban.;  Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt, a lapok kopottak.;  Drapál János: Egy élet a motorsportért. Szerk.: Vörös János. hn.,én., Honvéd Petőfi Sport Egyesület. Kiadói papírkötés, a borító és a gerince kicsit meg van törve.;  1931 Magyar Tanítók Évkönyve. 1930-1931. Szerk.: Bene Lajos, és Berwaldszky Kálmán. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.;  [Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1926], Franklin, 267 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lap és a szennylap részben laza, részben elvált a kötéstől, a térkép hiányzik.;  Fritz Rumpf: Der Mensch und seine Tracht, Berlin, én., Verlagsbuchhandlung, Kartonált papírkötés, jó állapotban.;  Jegyzetek az államvasúti szakirányú iparostanonc iskolák III. osztálya számára: Szacsvay Sándor: Magyarország története, 48 p.; Valló Jenő: Számtan-mértan. II. rész, 49-110 p.; Valló Jenő: Egészségtan, 111-153 p.; Dér Lajos: Technologia. II. rész, 155-295 p.;  Csala Albert: Gyakorlati elektrotechnika I. rész, 297-361 p.; Csala Albert: Gépipari szakrajz, 363-411 p. Bp., 1942, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Kiadói kopott, foltos, javított gerincű félvászon-kötésben.;  Emlékirat az iparfejlesztésről, Bp., 1904, kn. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.;
17549.

Vegyes könyvtétel, 9 db: Oábdovics J. Gyula: Numerikus módszerek és programozásuk. Bp., 1977., Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.; Marafkó Imre: Biztonságos gépjárművezetés, Bp., 1969, Almássy Tibor: Az autóvezetés mesterfogásai, Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó, Owner's Manual. Különböző kötésben, változó állapotban.; Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt, a lapok kopottak.; Drapál János: Egy élet a motorsportért. Szerk.: Vörös János. hn.,én., Honvéd Petőfi Sport Egyesület. Kiadói papírkötés, a borító és a gerince kicsit meg van törve.; 1931 Magyar Tanítók Évkönyve. 1930-1931. Szerk.: Bene Lajos, és Berwaldszky Kálmán. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.; [Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1926], Franklin, 267 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lap és a szennylap részben laza, részben elvált a kötéstől, a térkép hiányzik.; Fritz Rumpf: Der Mensch und seine Tracht, Berlin, én., Verlagsbuchhandlung, Kartonált papírkötés, jó állapotban.; Jegyzetek az államvasúti szakirányú iparostanonc iskolák III. osztálya számára: Szacsvay Sándor: Magyarország története, 48 p.; Valló Jenő: Számtan-mértan. II. rész, 49-110 p.; Valló Jenő: Egészségtan, 111-153 p.; Dér Lajos: Technologia. II. rész, 155-295 p.; Csala Albert: Gyakorlati elektrotechnika I. rész, 297-361 p.; Csala Albert: Gépipari szakrajz, 363-411 p. Bp., 1942, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Kiadói kopott, foltos, javított gerincű félvászon-kötésben.; Emlékirat az iparfejlesztésről, Bp., 1904, kn. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.;

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF