Number of items: 289

Ady Endre párisi noteszkönyve. 1924, Amicus. Kiadói kartonált kötés, hiányzó gerinc, kopottas állapotban.
17334.

14 000 HUF
42,04
50,36
Szenczi Molnár Albert (1574-1634): Dictionarium Ungarico-Latino-Germanicum. Innumeris Vocibus Ungaricis Formulisque loquendi Latiné redditis, Nunc quarta vice locupletatum. Pars II. Norimbergae [Nürnberg],1708,Martini Endteri [Martin Endter], 958 p. Sérült, korabeli félbőr kötésben, későbbi ex librissel, egy lap hiányzik a végéről, néhány lap restaurált
17335.

8 000 HUF
24,02
28,78
13
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 10. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17336.

3 600 HUF
12,95
25
Fekete István: Vuk. Fekete Istvánné dedikálásával Bp., 1991. Nesztor. Kiadói papírkötésben
17337.

1 000 HUF
3,00
3,60
16
Faludy György: Test és lélek. ALÁÍRT! Bp., 1988, Magyar Világ. Kiadói sérült papírkötés, egyébként jó állapotban.
17338.

2 200 HUF
6,61
7,91
17339.

3 000 HUF
9,01
10,79
Asztalos Miklós: Farkaskaland. Színjátékok-hangjátékok 1. Bp., 1941, Attila-Nyomda Rt. 87 p + 4 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző ajándékozási soraival és aláírásával, DEDIKÁLT példány.
17340.

3 000 HUF
9,01
10,79
17341.

6 000 HUF
18,02
21,58
Markó Béla: Egy irredenta hétköznapjai. (Lehallgatási jegyzőkönyvek, 1986. április - 1989. december). Csíkszereda, 2009, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. 472+16 p. Kiadói papírkötés.
17342.

6 000 HUF
18,02
21,58
Nagy vegyes könyvtétel, 17 db:  Közte: Altay Margit: Kék madár, Saint Francois dAssise. Son Oeuvre - Son influence 1226-1926. Préface: S. É. Le Cardinal Dubois. (1927), Sz. Szabó Sándor: Kárpátok övezte szent föld.; Komáromi János : Régi ház az országútnál. (A szerző által aláírt példány.); Walt Disney: Három kis malac. (Benne sérült táblákkal, kijáró lapokkal.); Szepessy Árpád-Sas István-Vermes Dezső: Magasfrekvenciás gyógykezelés.; Kézikönyv a vadászfegyverekről és használatukról. II.; Pröhle Vilmos: Oszmán-török nyelvtan.; Fekete István: Bogáncs. (1973.); Tobak Lajos-Poynár Ernő: A közös (köz-) legelőkre vonatkozó rendelkezések gyűjteménye. (1942); Psenyeczki Nagy Sándor: Önoktatási vezérkönyv az angol nyelv tanulására levelekben Robertson T. tanmódja szerint. 23 - 30. levél. (43-44.-58-59. lecke.) (1873.); Laczkó Géza: Körösi Csoma Sándor (1942.); Voinovich Géza: Magyar mondák világa. Király-mondák és legendák. Fáy Dezső rajzaival.; 1950 Nagymama és Édesanyu mesés képeskönyve. 1950 karácsonyán. Mesés leporelló, beragasztott képekkel, kézzel írt versikékkel, szöveggel, kopott, foltos, 36 sztl. lev.; Treller Ferenc: Az indiánok réme. Regény az ifjúság számára.; 1938 Tükör.; 1937 Nyugat. Szerk.: Babits Mihály és Gellért Oszkár. Társszerkesztők: Schöpflin Aladár és IIlyés Gyula. XXX. évf. 1-6. 1937. jan-jún. Fél évfolyam.; Különféle kötésben. Változó állapotban.
17343.

6 000 HUF
18,02
21,58
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította Gaal Mózes. Bp., 1905, Franklin, 272 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Negyedik, egyedül jogosított képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval
17344.

3 000 HUF
9,01
10,79
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Harmadik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 197; 2+199-378 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé koopottak, I. kötet borítója hullámos
17345.

2 800 HUF
8,41
10,07
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.