Books: Law

Number of items: 15

Csizmadia Andor: A magyar városi jog. Reformtörekvések a magyar városi közigazgatásban. Kolozsvár,1941, k.n.. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15640.

4 000 HUF
12,01
14,39
14
Kaszab-Soóky-Gulyás: Hamis vagy valódi? (írásszakértés és jogismeret mindenkinek). Dedikált! Bp., 2003. Grafo. Kiadói papírkötésben
15641.

2 000 HUF
6,01
7,19
Szakátsi Csorba Ferenc: A királyi kegyúri jog és mai helyzet. Bp., 1929, May János Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, kopottas állapotban.
15642.

2 000 HUF
6,01
7,19
Márkus Dezső: Magyar Közjog. Bp., 1907 Grill.1015 p. Korabeli, kopott egészvászon kötésben.
15643.

3 000 HUF
9,01
10,79
Campbell Black, Henry: Blacks Law Dictionary. Definitions of the Terms and Phrases of American and English Jurisprudence, Ancient and Modern. Sixth Edition. St. Paul, MN, 1990, West Publishing Co. XIV+1657 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15644.

Campbell Black, Henry: Black's Law Dictionary. Definitions of the Terms and Phrases of American and English Jurisprudence, Ancient and Modern. Sixth Edition. St. Paul, MN, 1990, West Publishing Co. XIV+1657 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

3 000 HUF
9,01
10,79
Zsebtörvénytár. Szerk.: Varga Katalin, dr. Egri Erika, dr. Kiss Viola. Bp., 2006, Opten Kft. 2178 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító részben elvált a kötéstől.
15645.

2 000 HUF
6,01
7,19
15646.

1 800 HUF
6,47
Dobozi István: A községi közigazgatás kézikönyve. Elméleti és gyakorlati útmutató a községi közigazgatás minden ágában II. kötet. Bp., 1886, Pallas. Félvászon kötés, hiányos gerinc, viseltes állapotban.
15647.

2 000 HUF
6,01
7,19
15648.

1 600 HUF
4,80
5,76
Gyalogváry A.: A községek kézikönyve. A községekre vonatkozó törvények és miniszteri rendeletek. Bp., 1884, Salzer. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15649.

2 400 HUF
7,21
8,63
1943 Pálfy István: Változások a konventuális minorita rend szabályaiban a Codex Iuris Canonici alapján. Gépirat 69p. Egészvászon kötésben
15650.

1 000 HUF
3,00
3,60
15651.

2 000 HUF
6,01
7,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.