Books: Hunting

Number of items: 18

17135.

18 000 HUF
54,05
64,75
17136.

18 000 HUF
54,05
64,75
Vadászati lexikon. Szerk.: Seilmeier, Gerhard. Debrecen, 1997, Méliusz. 571 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17137.

3 000 HUF
9,01
10,79
11
17138.

2 800 HUF
8,41
10,07
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. Bp, 1966, Pannónia. Színes fényképekkel gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötésben, kissé foltos állapotban. Megjelent 3800 példányban.
17139.

1 400 HUF
4,20
5,04
Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. 651+2+32 p. A szerző fotóival és Schell József (1900-1970) rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, foltos gerinccel.
17140.

1 000 HUF
3,00
3,60
Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző fotóival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17141.

1 000 HUF
3,00
3,60
Széchenyi Zsigmond: Csui!... Afrikai vadásznapló. I-II. kötet. Kincses Könyvek. Bp., 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. 263+239 p. Kiadói papírkötés, a borítón törésnyomokkal, kisebb kopásnyomokkal.
17142.

1 000 HUF
3,00
3,60
Kittenberger Kálmán: Vadászkalandok Afrikában. Kincses Könyvek. (Bp.), 1957, Szövetkezeti Kiskönyvtár. 245+3 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17143.

1 000 HUF
3,00
3,60
Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. 251 p. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos címlappal, az elülső szennylap sarkát levágták.
17144.

800 HUF
2,40
2,88
17145.

1 200 HUF
3,60
17146.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.