4 000 HUF
cca 1900-1910 Cylindre zsebóra ezüst (Ag) tokkal, 6 köves szerkezettel, díszes, kissé sérült számlappal. Jelzett, kissé kopott, viseltes állapotban, d: 5 cm + régi zsebóra szerkezet és Rementoir fém hátlap