2 000 HUF
13
cca 1880-1900 Budapest látképei, szecessziós díszítésű leporelló album 20 db képpel. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben (Gottermayer-kötés), kopott, kissé sérült borítóval, kisebb törésnyomokkal, szakadásokkal, a leporelló egy helyen szétvált, elvált a borítótól, 22,5x14 cm