4 000 HUF
15
1885 Posner-féle képes útmutató a kiállításban és Budapesten. Magyar Országos Általános Kiállítás. Nyomta és kiadja Posner Károly Lajos cs. és kir. udv. szállító, Bp. 256 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel. Festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első lap sérült.