11982. 401. Closed Online auction Flea Market
8 000 HUF
0 HUF
Nagyméretű ovális alpakka pecsenyés tál, fedővel, jelzett, kopásokkal, (Hotel Royal), fedő: 44x24x8,5, tál: 52x33 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert