11722. 401. Closed Online auction Flea Market
6 000 HUF
17
0 HUF
Antik fa ládika, címeres, intarziás díszítéssel, SR monogrammal, réz szerelékekkel, kulccsal, működő zárral. Kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, a belső borítás sérült, foltos, 24,5x12,5x13,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras