Flea Market Number of items: 771
2464886
11723
401
Flea Market
Other collectibles
1881 Guzsaly, népi motívumokkal gazdagon díszített, faragott fa rúd, kétszárnyú talppal. Hagyományosan fonásnál a rostcsomó felkötésére használt eszköz, alkalmanként udvarlási ajándékként is adták. Korának megfelelő állapotban, h: 137 cm, talp: 46 cm
3 000 HUF
2466912
11724
401
Flea Market
Other collectibles
Virág formájú asztali lámpa, működik, sérülésekkel. m: 38cm
2 800 HUF
2466859
11725
401
Flea Market
Other collectibles
Berndorf alpakka 6 személyes evőeszköz készlet díszdobozban. Jelzett. Doboz sérült.
8 000 HUF
2466676
11726
401
Flea Market
Other collectibles
Régi nagyméretű monogramos (KI) zománcozott tálca, kopott, sérült, 55x42cm
4 000 HUF
2466657
11727
401
Flea Market
Other collectibles
Díszműlakatos vaskapu minták, albumban, Nagy Ferenc Sződliget. 32x22x3cm
1 200 HUF
2466651
11728
401
Flea Market
Other collectibles
Virágdíszes fali óntál, jelzett, kopott, d: 31cm
1 200 HUF
2466489
11729
401
Flea Market
Other collectibles
2 db-os bolhatétel, porcelán betétes fém gyertyakoppintó h:40cm és csengő m: 12cm, fém, fa fogóval, kopott.
2 600 HUF
2466436
11730
401
Flea Market
Other collectibles
5 db filigrán, ezüstözött alpakka pohártartó, jelzett, kopott, m: 9cm
4 000 HUF
2466452
11731
401
Flea Market
Other collectibles
3 db doboz, 2db fém: Telephone feliratos persely 8x8x14cm, Union feliratos 6,5x6,5x2cm. 1 db karton: Kaiser Borax felirattal 11,5x8x3cm. Kopott, sérült.
1 800 HUF
2466403
11732
401
Flea Market
Other collectibles
Neoklasszicista fali polc, fa, réz veretekkel. 37x50x18cm
5 000 HUF
2461666
11733
401
Flea Market
Other collectibles
Bronz doboz, mitológiai jelenetekkel, nem nyílik, 19x9,5x8cm
10 000 HUF
2461676
11734
401
Flea Market
Other collectibles
Kínai doboz 1914-es vésettel, fém, sérült. 15x9x4cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035