11731. 401. Closed Online auction Flea Market
1 800 HUF
0 HUF
3 db doboz, 2db fém: Telephone feliratos persely 8x8x14cm, Union feliratos 6,5x6,5x2cm. 1 db karton: Kaiser Borax felirattal 11,5x8x3cm. Kopott, sérült.
Photo of the item taken by : karap_norbert