11481. 400. Closed Online auction Glass-objects
4 000 HUF
0 HUF
Anyagában színezett, dekoratív muranói üveg tálka, közepén 4 díszítőelemmel, címkével jelzett (Vetromania Murano), kis kopásnyomokkal, 15,5x15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert