11147. 400. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás porcelán füles, fedeles tartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással, h: 18,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert