13225.
400. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
1978 Görögország fotóalbum, nagyobb méretű, jó minőségű fekete-fehér fotókkal különböző helyszínekről: Meteora, Athén, Delphoi, Sounion stb., + több Rodostó, össz. több mint 70 db fotó kartonon, kartonon feliratozva, vászonborítású albumban lazán, 18x24 cm