10024. 400. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Barczi Pál (1933-2003): Emlékezés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10), lap alján autográf ajándékozási sorokkal, paszpartuban, 18×22 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras