Amerikai Egyesült Államok 1984. "Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója" fém emlékérem (38mm) T:2
USA 1984. "Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing" metal commemorative medal (38mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok DN "Amerikai Hősök / Emlékezzünk 2001. szeptember 11-ére (Világkereskedelmi Központ)" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:PP
USA ND "American Heroes / Remember Sept. 11. 2001. (World Trade Center)" gilt metal medallion (40mm) C:PP
Habsburg Monarchy 1835. "Az alsó-ausztriai rendek hódolata I. Ferdinánd előtt" Ag zseton. "FERDINANDO I AVSTRIAE IMPERATORI / RECTA TVERI - FIDES AB AVSTRIA - PRAESTITA - VINDOB - XIV JVN - MDCCCXXXV" (3,29g/20mm) T:1-,2 patina
Habsburg Monarchy 1835. "Homage in Vienna of the Lower Austria estates to Ferdinand I" Ag token (3,29g/20mm) C:AU,XF patina
Montenuovo 2550.
Ausztria ~1910. "Wolfgang Amadeus Mozart" Br emlékérem. Szign.: L. CHR. LAUER NURNBERG T:1-
Austria ~1910. "Wolfgang Amadeus Mozart" Br commorative medallion. Sign.: L. CHR. LAUER NURNBERG C:AU
Ausztria 1911. "Liszt Ferenc születésének 100. évfordulójára" Br plakett. Szign.: Rudolf Neuberger (61x54mm) T:2
Austria 1911. "100th Annviersary of the Birth of Franz Liszt" Br plaque. "FRANZ LISZT 22. OKTOBER 1811-1911" Sign.: Rudolf Neuberger (61x54mm) C:XF
Ausztria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" a köztársaság kikiáltására kiadott Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Szign.: Arnold Hartig (60mm) T:2
/ Austria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" Br commemorative medal about the Proclamation of Republic. With engraved text on reverse "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Sign.: Arnold Hartig (60mm) C:XF
Belgium ~1900. "Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny" ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2
Belgium ~1900. "Société Bruxelloise d'Ornithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition". Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF
Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2
Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF