1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Szépek szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Bratislava/Pozsony-Bp., 1983., Mladé letá-Móra. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos, javított papír védőborítóban, laza fűzéssel.