Books: Tales

Number of items: 46

17878.

1 600 HUF
Az erdő anyja. Cigány népmesék és néphagyományok. Gyűjtötte, fordította és a bevezetőt írta: Bari Károly. Bp., 1990., Gondolat. A szerző illusztrációival. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17879.

1 600 HUF
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp., [1907], Franklin-Társulat. 242 p. Első kiadás! Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal, bejegyzésekkel.
17880.

4 800 HUF
12,97
14,12
9
Benedek Elek népmesék 2 db kötet: Vitéz szabólegény, Rókáné mézes-mákos kalácsa. Bp., 1981. Móra. Kiadói papírkötésben az első kötet sérült agerincén és elvált a borítója
17881.

1 000 HUF
4 db mesekönyv: 2 Walt Disney: A dzsungel könyve, Micimackó, + Grimm mesék 2 kötete.
17882.

1 800 HUF
Magyar Népmesék I-III. köt. Szerk. és a bevezetőt írta: Ortutay Gyula. A meséket vál. és a jegyzeteket írta: Dégh Linda, és Kovács Ágnes. Bp., 1960., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-köté,kissé kopott borítókkal. +Magyar népdalok. I. köt. Bp., 1970., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17883.

2 800 HUF
7,57
8,24
17884.

800 HUF
Bernáth Gusztáv: Levendula királykisasszony. Tréfás gyermekregény. Enyvvári Herbert rajzaival. Bp., [1943], Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 79 p. Átkötött papírkötés, sérült címlappal, az eredeti borító egy részét átkötéskor felhasználták.
17886.

1 800 HUF
Val Biró: 3 db mesekönyv
17887.

Val Biró: 3 db mesekönyv

1 000 HUF
Japán mesék. Japán eredetiből ford.: Dr. Balogh Barna. Bp.,én.,Victoria. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 6 kijáró lappal.
17888.

1 800 HUF
35
P. Horváth László: Bogyó meséi.A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1975., Móra. Szecskó Tamás rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17889.

1 800 HUF
Stevenson: A fekete nyíl. Elbeszélés a fehér rózsa és a piros rózsa harcaiból. Ford.: Házsongárdy Gábor. Bp., én., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel.
17890.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF