15597.
400. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dernői Kocsis László (szerk.): A sport. Budapest, é.n., Pesti Napló Rt.-Az Est Lapkiadó Rt.-Magyarország Napilap Rt. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötés, Byssz Róbert illusztrációival.