8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Márai Sándor: Naptárcsere. Szegedi-Szűcs András rajzaival. AHungária Könyvek 2. Bp.,1935, Hungária Nyomda, 25+2 p. Első kiadás. Sorszámozott, névre szóló példány. Felvágatlan Kiadói aranyozott félvászon kötés, sérült papír védőborítóval Kner Erzsébet-kötés