2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Az oldalszámozáson belül LXIV képtáblával, rajtuk gazdag képanyaggal. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, szakadt, javított kiadói papír védőborítóval, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.