17568.
400. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
von Gilgen, Hermine: Kochbuch für Zuckerkranke. Durchaus erprobte, ärztlicherseits anerkannte Rezepte. Wien, 1896, St. Norbertus Buch- und Kunstdruckerei. 92 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Német nyelven. Korabeli dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.