Hárs Éva: Vasarely Múzeum Pécs. Pécs, é.n., Janus Pannonius Múzeum. Sz... https://www.darabanth.com/en/online-auction/400/categories~Books/Books-Architecture-Art~1500007/Hars-Eva-Vasarely-Muzeum-Pecs-Pecs-en-Janus-Pannonius-Muzeum-Szines-es-fekete-feher~II2447592
2447592
16856
400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Description: Hárs Éva: Vasarely Múzeum Pécs. Pécs, é.n., Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, utolsó két lapon kisebb foltokkal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: ekb
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035