2 000 HUF
Felvinczi Takács Zoltán: Dürer. Száz szövegbe nyomott képpel és nyolc melléklettel. Művészeti Könyvtár. Bp., 1909, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. 183 p + 8 t. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval, néhány lap kissé foltos, az első képtábla nagyrészt elvált a kötéstől.