12784.
400. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
1939 A budapesti rendőr-főkapitány dr. Török János 15. szolgálati jubileumára készített festett emléklap Biczó András (1888-1957) festőművész jelzett akvarellje, a Királyi Vár és a Parlament látképével. Az emléklapon a rendőrkapitányság tisztjeinek saját kezű aláírásaival. Üvegezett keretben. A lapon folttal. 43x57 cm