Frames

Number of items: 20

Ezüstözött képkeret eredeti dobozában képméret 7,5x10,5 cm
12480.

1 000 HUF
Üvegezett fa képkeret csendélet nyomattal, olvashatatlan monogrammal. 41,5x33 cm
12481.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dekoratív fa képkeret, apró kopásnyomokkal, belső méret: 40x50,5 cm
12482.

3 000 HUF
Üvegezett, dekoratív, kissé kopott képkeret akvarellel, látható méret: 30,5x23,5 cm
12483.

1 000 HUF
Üvegezett, dekoratív, kissé kopott képkeret, látható méret: 17,6x23,7 cm
12484.

1 000 HUF
Üvegezett, dekoratív, kissé sérült képkeret Máriát ábrázoló gobelinnel és aranyszínű paszpartuval, látható méret: 22,8x17,4 cm
12485.

1 000 HUF
Nagy méretű arany-fekete keret. Jó állapotban. Belső méret. 70x80 cm, külső méret 86x96 cm
12486.

12 000 HUF
32,43
35,29
Üvegezett fa keretben, XIX. sz. metszetről készült modern ofszet nyomat, belső méret: 36,2×44,6 cm
12487.

1 800 HUF
Üvegezett, dekoratív historizáló fa képkeret fotóval. Belső méret: 53x38,5 cm. Látható méret: 51x37 cm
12488.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szecessziós, üvegezett fa képkeret modern Elisabeth Sonrel (1874-1953) art nouveau ofszet nyomattal. Üvegegn kisebb repedéssel. Látható méret: 51x21 cm
12489.

5 000 HUF
20
Dekoratív antik üvegezett fa képkeret paszpartuval, modern Petőfi Sándor nyomattal (Barabás Miklós után), kereten kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban, látható méret: 65x40,8 cm
12490.

5 000 HUF
22
Üvegezett, dekoratív képkeret fotóval, belső méret: 42×32 cm, látható méret: 40,5x30,5 cm
12491.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF