3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Antik karton doboz szövet borítással, míves fém veretekkel, kopásnyomokkal, fedelet tartó zsanér laza, kisebb sérülésekkel, alján régi címkével, 10x18x26 cm