24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Josef Steidl Znaim antik, historizáló fajansz fali dísztál virág, zene és neorokokó motívumokkal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással, d: 39,5 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, with very small damage. d: 39,5 cm