11151. 399. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
0 HUF
2 db népi kerámia ovális tál, mázas kerámia, az egyik jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel, 51x23 cm és 31,5x21 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras