10807.
399. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 30×40 cm