10500.
399. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
FL (?) monogram jelzéssel: Katonák, 1936 (karikatúra). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x34 cm