1 400 HUF
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Haranghy Jenő rajzaival illusztrálva. .Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kopott, karcos, sérült gerinccel és borítóval.